KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422140
nr 1242 2140
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Flicka med hatt, signerad. Motivet: 17,3x15 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:02:57
1.000 kr
1.200 kr
18 mar
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell